Ana sayfa İndirim Kodları Uber Nedir, Nasıl Kullanılır – Promosyon Kodu

Uber Nedir, Nasıl Kullanılır – Promosyon Kodu

Araç arayanlar ile araç sahiplerini buluşturan uygulama Uber popülerliğini her geçen gün arttırıyor. Boş vakitlerinde araçları ile yolcu taşımacılığı yapan sürücüler ile yolculuk için araca ihtiyacı olan yolcuları aynı rotada bir araya getiriyor.

Uygulamaya üye olup, kullanmaya başladığınız zaman aynı anda birbirine fayda sağlayan bir sistemin de parçası haline geliyorsunuz. Uber nedir? Uber promosyon kodu kullanımı nasıl yapılır? sorularının yanıtlarını derlediğimiz yazımıza önce Uber nedir sorusunun cevabı ile başlamak faydalı olacaktır.

10 TL İLK KULLANIM İNDİRİMİ KAZANMAK İÇİN TIKLA!

Uber Nedir, Nasıl Kullanılır?

Uber nedir sorusuna verilecek en kısa yanıt, akıllı mobil cihazlarda kullanılan bir uygulama olduğudur aslında. Uber, telefonlarımıza yükledikten sonra gideceğimiz yere ulaşacağımız aracı bulmamızı sağlıyor. Bu aracın, bulunduğumuz konuma çağrılması, varış noktamızı bildirmemizden sonra fiyatı öğrenebilmemiz hep yüklediğimiz Uber uygulaması ile yapılıyor.

uber promosyon kodu

Yolculuk planımız sisteme yüklendiği için yolu takip edip tarif verme sorunu yaşamadan yapılacak bir yolculuk anlamına geliyor Uber. Aracı kullanan şoförün bilgilerini, daha araca binmeden görüp, bölgenize yakın araçlar içerisinde tercihinizi yapabiliyorsunuz.

Ayrıca kredi kartı ile ödeme imkanı sayesinde, bozuk param var mı? derdi olmadan binebilirsiniz araca. Kaç lira tutacağı ve kaç dakikada varacağınız da sizin için sürpriz olmayacak bir yolculuk çünkü güzergah ve yaklaşık fiyat baştan belli…

uber nedir

Uber’in Avantajları

Uygulamanın yararlarına dair yazılacaklar bu kadar değil elbette. Varış noktalarınızı hesabınıza kaydetme şansı da sunan uygulama, düzenli gittiğiniz rotaları, hızlı ulaşabileceğiniz durumda tutmanızı sağlıyor. Kişi sayınıza uygun aracı seçme şansınız, yapacağınız yolculuğun bedelini aynı yöne giden kullanıcılar ile paylaşma alternatifiniz mevcut. Durak ekleme özelliği var uygulamanın. Yolculuk sırasında belirlediğiniz noktadan arkadaşlarınızı alıp, yola devam edebiliyorsunuz. Uber davet kodları ve krediler sayesinde oldukça indirimli ve ekonomik yolculuklar yapabiliyorsunuz.

Yol tarif etmenize gerek yok. İşaretlediğiniz yere uygulama en kısa yoldan götürüyor. Navigasyon aracılığıyla. Adres sorma, başka yollara sapma imkanları da yok çünkü rotanın dışına çıktıklarında sürücüye uyarı gidiyor.

Bazı Uber şoförleri yüksek puan kazanabilmek için yolcularına çeşitli ikramlar sunuyor. Böylece yolculuğunuz daha konforlu ve keyifli geçebiliyor.

Uber araçlarının çoğu Mercedes Vito. Bazıları ise Volkswagen Transporter veya benzeri. Bu araçlar ortalama 6 kişiye kadar alabiliyor. Bu yüzden eğer kalabalık iseniz çok karlı olacaktır diyebiliriz.

Uber’in en büyük avantajlarından birisi de gitmek istediğiniz yere ne kadar tutacağını daha önceden görebilmek. Konumu işaretledikten sonra size bir fiyat gösterilir ve bu fiyat çok büyük bir değişiklik olmadığı takdirde değişmez.

uber indirim kodu

Uber indirimli yolculuk nasıl kazanılıyor?

Uber sisteminde, her kullanıcı için ayrıca üretilen davet kodları mevcut.  Uygulama menüsündeki “Ücretsiz Yolculuklar” seçeneği ile davet kodunuzu görüntüleyebilir, kredi biriktirmek için size özel verilmiş bulunan davet kodunuzu tanıdıklarınız ile paylaşabilirsiniz. Sizden giden davet kodu ile ilk defa Uber kullanıcısı olan arkadaşlarınız size kazandırıyor! Arkadaşlarınız, ilk yolculuklarını yaptıklarında, sizin bu aracılıktan kazandığınız kredi, sistem tarafından otomatik olarak hesabınıza aktarılıyor.

Yani aslında Uber ile indirimli yolculuk kazanmak için tek yapmanız gereken şey, kendi davet kodunuzu, dostlarınızla paylaşmanız. Uber’i henüz denememiş arkadaşlarınızı, sizin yaşadığınız bu deneyimi yaşamaya ve ulaşım sorunları için alternatif bakış açısı kazanmaya davet etmeniz. Tabii ki kişisel davet kodunuz vasıtası ile!

Uber ilk yolculuk indirim uygulaması nedir?

Uygulamada bulunan davet gönderme seçeneği ile arkadaşlarınızı Uber kullanmaya davet edip, yaptığınız her davet için 10TL değerinde Uber promosyon kodu kazanabiliyorsunuz. Davetinizi kabul eden arkadaşınız da aynı şekilde 10TL tutarında bir Uber ilk yolculuk kodu sahibi oluyor.

10 TL İLK KULLANIM İNDİRİMİ KAZANMAK İÇİN TIKLAYIN!

Uygulama hesabına eklenen tüm geçerli promosyon kodlarını, menüdeki “Ödeme” bölümü altındaki “Promosyonlar” kısmında görebilirsiniz. Bütün promosyon kodlarının bir son kullanma tarihi olduğunu unutmayın.

Sahip olduğunuz Uber kredilerini de istediğiniz zaman ücretten düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Uber kredi durumunuzu gene Ödeme bölümü altındaki “Uber Kredileri” seçeneğinden görebilirsiniz.

Uber ilk kullanım ücretsiz mi?

Davet kodunuz ile sisteme dahil olmasını sağladığınız arkadaşlarınıza ilk jesti siz yapmış oluyorsunuz: İlk kullanımlarında geçerli olacak 10TL’lik promosyon kodu kazanmalarını sağlıyorsunuz.

TIKLA, 10 TL İNDİRİM KAZAN

Ve ilk yolculuklarının bedelinin 10TL’ye kadar olması halinde uber ilk kullanım ücretsiz bir seyahat olarak arkadaşlarınız tarafından da deneyimlenmiş oluyor…

Uber nedir? Uber promosyon kodu kullanımı konulu yazımızın sonunda, yazımızda verilen fiyat ve koşul bilgilerinin Uber tarafından değiştirilebileceğini hatırlatmak isteriz.

Türkiye’de zaman zaman yaptığı promosyonlar ile kullanıcılarına sürprizler yapan Uber 40 TL indirim uyguladığı döneme şimdilik son vermiş durumda. Ancak beğeni toplayan işlevsel yönü ile kullanıcı dostu bir uygulama olmaya devam ediyor.

Uber Türkiye’den çekilmiştir. Yurtdışında aktif olarak bazı ülkelerde kullanılmaya devam ediyor. Gittiğiniz ülkede aktifliğini kontrol ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here