Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Neredekalinir.com, 2015 yılından itibaren ziyaretçilerine seyahat edecekleri lokasyondaki en ideal konaklama bölgelerini ve otel tavsiyelerini sunan bir içerik portalıdır.

Web sitemizde bulunan şehirlerin büyük bir bölümünde editör ekibimiz bulunmuştur. Şehirde yaşamış oldukları deneyimleri bir araya getirerek tavsiyelerini yazıda sunarlar. Ziyaret etmediğimiz şehirler hakkında ise detaylı araştırmalar yaparak kullanıcı yorumlarını inceler ve en yüksek puanlı yerlerleri öneri olarak sunarız.

Nasıl Çalışırız?

Editör ekibimiz şehirdeki bölgeleri inceler ve artıları/eksileriyle yazar.

Konakladığı otel hakkında yorumlarını yazar.

Her bütçeye uygun otel tavsiyelerini sunar. (Lüks, orta ve ucuz)

Otelleri neye göre seçeriz?

Daha önce konakladığımız oteli tüm yorumlarıyla yazarız. Eğer herhangi bir olumsuz durum yaşadıysak bu otel öneri listemizde yer almaz.

Otelin öneri listemize girebilmesi için bazı şartlar vardır:

  • Daha önce konaklayan kişilerin yaptığı yorumlar
  • Otelin 10 üzerinden aldığı puan
  • Otelin konumu
  • Otelin ve personellerin hizmet kalitesi
  • Odaların büyüklüğü
  • Odaların çevresi ve ses yalıtımları
  • Check in ve check out deneyimleri
  • Otelin fiyatı

Bunların hepsinden iyi bir deneyim sunan oteller genellikle tavsiye listemizde kendilerine yer bulurlar.

Otel rezervasyonu nasıl yapılır?

Neredekalinir.com otel rezervasyon sistemine sahip değildir. Bu site üzerinden en güvenilir otel rezervasyon sitelerine yönlendirme yaparız.

Önerdiğimiz otelin ismine tıklayarak en güvenilir otel sitelerine ulaşabilirsiniz. Yurt dışı otel tavsiyelerimizin hepsini Booking.com adresine yönlendiririz. Booking aracılığıyla güvenli rezervasyon yapabilirsiniz. Türkiye’deki otellerin ismine tıkladığınızda ise Etstur, Tatilsepeti, Tatilbudur veya Odamax web sitelerinden birine yönlenirsiniz. En kolay otel rezervasyon deneyimini sunan siteyi seçerken oldukça titiz davranıyoruz.

Otellerde sorun yaşamamanız için oldukça titiz davranıyoruz. Ancak yine de sorun yaşarsanız, iletişime geçmeniz gereken yer otelin kendisi veya rezervasyonu yaptığınız web sitesidir. Biz sadece öneri yaparız ve yönlendiririz. Neredekalinir.com yapılan otel rezervasyonlarında herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İletişim ve Adres

Ofis: Levent Mahallesi, Büyükdere Cd. No:193, 34330 İstanbul

Mail: [email protected]

Herhangi bir bilgi veya öneri için bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler İletişim sayfamızda yer alıyor.