Ana sayfa İndirim Kodları Ucuza Bilet İndirim Kodu 2020 – Salla Uç Kodu ve Kuponlar

Ucuza Bilet İndirim Kodu 2020 – Salla Uç Kodu ve Kuponlar

Kişiye Özel Çeşitli İndirimler
Deal

Ucuzabilet mobil uygulamayı indirerek telefonunuzu sallayın, size özel çıkacak olan indirim kodundan yararlanın! 

More Less
Yurt Dışı Uçuşlara Özel 75 TL İndirim Kodu
Coupon

Tüm yurt dışı destinasyonlarda kullanabileceğiniz 75 TL indirim kodundan yararlanın. THY ve Pegasus kampanyaya dahil değil.

More Less
Şu tarihte bitti: 26-07-2019

Ucuzabilet, uçak bileti arayanlar için tüm sağlayıcıları bir araya getiren hızlı ve ekonomik bir platform. Bir Etstur markası olan Ucuzabilet, Etstur indirim kodları gibi kendi bünyesinde de uygun fiyatlar sunmayı ihmal etmiyor. Böylece uygulayacağınız Ucuzabilet indirim kodu ile alacağınız uçak biletinden hatrı sayılır bir tasarruf elde edebiliyorsunuz.

ucuzabilet indirim kodu

İster yurt içi ister yurt dışı, arayacağınız tüm destinasyonlarda uygulanabilecek bir kampanya bulmak mümkün. Özellikle mobil uygulama odaklı kampanyalar ön plana çıkıyor. Haftalık salla indirim yakala, hafta sonu indirimi veya özel günlere ait fırsatlar gibi çeşitli avantajları yakalamanız mümkün. Bunların hepsine bu sayfadan güncelleştirerek yer veriyoruz.

Ucuza Bilet İndirim Kodu Nereye Yazılır?

Yukarıda paylaştığımız indirim kodlarından birini kopyaladıktan sonra ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kodu alanına kodu yapıştırmanız yeterli olacaktır. Kodu uyguladıktan sonra fiyata indirim anında yansır.

Aşağıda kodu nereye yazmanız gerektiğini görebilirsiniz:

ucuza bilet indirim kodu nereye yazılır

Yukarıdaki alana kodu girip Kullan butonuna tıkladığınızda fiyata indirim uygulanmış olacak.

Ucuzabilet Salla Uç Kodu

Ucuzabilet, kendine has bir yöntem geliştirerek ara sıra salla uç koduyla kampanya düzenliyor. Telefonunuza uygulamayı indirip ilgili sayfaya geldiğinizde telefonunuzu sallıyorsunuz ve size özel bir kod ekranınızda beliriyor. Kodu hemen istediğiniz bilete uygulayabiliyorsunuz.

Telefonu sallayarak elde edeceğiniz indirim kodlarını bu sayfadan takip edebilir veya mobil uygulamadan bildirimleri açabilirsiniz. Böylece her indirim gelişinde telefonunuza da bildirim alacaksınız.

Diğer uçak bileti sitelerine göre çok daha uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalar sunan Ucuzabilet indirim kuponları çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başarmış durumda. Siteleri ve mobil uygulamaları da oldukça verimli çalıştığı için tavsiye ettiğimiz platformlar arasında yer alıyor.


1 YORUM

  1. Valla bir çok arkadaşıma da tavsiye ettim indirim kuponlarımızı alıp seyahat ediyoruz. Bu kodları siteniz sayesinde keşfettim çok faydası oldu. Ucuzabilet zaten diğer sitelere göre çok daha indirimli bilet sağlıyor üstüne indirim kuponuda eklenince cebimiz bayram ediyor. Tekrar yazı için teşekkür ediyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here