Ana sayfa İndirim Kodları Airbnb İndirim Kodu 2020 – Güncel 130 TL Airbnb Kredisi

Airbnb İndirim Kodu 2020 – Güncel 130 TL Airbnb Kredisi

Airbnb indirim kodu sayfamızda size sunmuş olduğumuz indirim fırsatının yanı sıra, seyahat kredisinin nasıl çalıştığını da anlatan bir içerik hazırladık.

Başlamadan hemen önce AirBnb nedir onu biraz konuşalım. Kısaca; sık seyahat eden gezginlerin, seyahatlerinde daha az maliyet ile konaklama yapabilmelerini amaçlayan bir paylaşım platformudur. Sisteme dilerseniz ev sahibi, dilerseniz kiracı veya her ikisi birden olmak üzere ücretsiz kayıt olabilirsiniz. 

GÜNCEL AİRBNB 179 TL İNDİRİM KODU KAZANMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIP ÜYE OLABİLİRSİNİZ!

Airbnb ile Ekonomik Koşullarda Paylaşımlı Konaklama İmkanı

airbnb seyahat kredisi

Dünyanın her bölgesinde gezginler tarafından büyük yoğunluk ile kullanılan AirBnb sisteminin hem ev sahibine hem de konaklayacak yer ihtiyacı olan kişilere katkısı oldukça yüksek. İster tüm evinizi, isterseniz evinizin bazı bölümlerini paylaşıma açabildiğiniz AirBnb ile her ülkeden ve her milletten kiracıya ulaşma şansını yakalıyorsunuz.

Kiracı olarak ise AirBnb den ev kiralama olayı çok popüler. Güvenliği AirBnb tarafından denetlenmiş ve seçilmiş evlerde, isterseniz evin tamamını isterseniz de ekonomik koşullarda evde paylaşımlı (mesela evin bir odasında) konaklama imkanınız oluyor.

Airbnb ödeme nasıl yapılır diye düşünmeye de hiç gerek yok. Airbnb kredi kartı ile ödeme yapmanız için de güvenli bir sistem kurmuş bulunuyor.

AirBnb ne demek oluyor konusunda kısa bir giriş yaptıktan sonra gelelim esas konumuza; AirBnb Seyahat Kredisi Nedir? Nasıl Kullanılır?

AirBnb Seyahat Kredisi Nedir?

AirBnb Seyahat Kredisi, siteyi kullanan kiracı veya ev sahiplerinin, sisteme yeni kullanıcı kazandırmalarına yönelik bir teşvik uygulamasıdır . Bu krediyi kazanabilmeniz için Airbnb sistemine bir arkadaşınızı davet etmeniz gerekiyor. Sistem, davet edilen siz olduğunuz zaman da işlemeye başlıyor. Ancak davet gönderilen kişinin daha önceden Airbnb hesabının olmaması gerekiyor.

airbnb indirim

AirBnb Seyahat Kredisi kazanmak için ikinci şart ise üye olacak kişinin üyelik işlemine, kendisine gelen davet link’ini açarak başlamış olması.

Davetiniz ile üye olan arkadaşınız rezervasyon yapmaya başladıktan sonra kredi sistemi de sizin için otomatik olarak çalışmaya başlıyor. Ancak kredi kazanabilmeniz için arkadaşınızın rezervasyon tutarının belli bir sınırı aşması gerekiyor. Bugün için bu tutar kredi, vergi ve hizmet bedeli hariç 75 Dolar olarak belirlenmiş durumda.

Airbnb Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Yukarıda paylaştığımız linklerden birine tıklayarak üye olduğunuz takdirde bizim davetlimiz olarak üyeliğiniz gerçekleşecek. Ardından yapacağınız ilk seyahatten sonra indiriminiz hesabınıza yansıyacak. Herhangi bir kod veya kupon uygulamanıza gerek dahi yok!

75 Dolar ve üzerinde değeri olan bir rezervasyon, sizin davet ve aracılığınız ile yapılmış olduğunda hemen çark dönmeye başlıyor. Kiralama gerçekleşip ödeme yapıldığında Airbnb rezervasyon sisteminde kullanabileceğiniz 20 Dolar değerinde Airbnb kuponu hesabınıza işleniyor.

Eğer davet ettiğiniz kişi ilk konaklamasını tamamladıysa, hesabınıza anında bu ücret yansıyor. AirBnb kredisini paraya çeviremezsiniz. Sadece konaklamalarınızda kredi olarak kullanabilirsiniz.

AirBnb İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

AirBnb Seyahat Kredisi ile kazanmış olduğunuz indirim kuponunu yeni bir rezervasyon yaparken ödeme ekranında görebiliyorsunuz. Ancak şartlar gene devrede, yaptığınız yeni rezervasyonun değerinin de en az 75 Dolar değerinde olması gerekiyor. Eskiden yapmış olduğunuz bir rezervasyonda kullanabilme imkanınız da yok sisteme göre.

Airbnb kupon kodu nasıl yapılır sorusunun cevabı bu kadarla da kalmıyor. Çünkü kredi kazanmanız için tek yol, arkadaşınızın kiracı olarak rezervasyon yapması değil. Ev sahibi olarak girmiş olduğunda, evinin talep görmesi de size airbnb seyahat kredisi kazandırıyor.

Bu sistem ile bir yıl içinde 5000 Dolar tutarında Airbnb Seyahat Kredisi kazanma şansınız her zaman mevcut. Tüm kredilerin geçerlilik süresi ise çıkarıldığı andan itibaren 1 yıl oluyor. Bir yıl içinde kullanılmayan promosyon kodları ise devredilmiyor ve iptal ediliyor. Rakamların ve koşulların Airbnb tarafından güncelleme ile değiştirilme hakkının her zaman baki olduğunu da hatırlatalım.

Airbnb seyahat kredisi nedir? Nasıl kullanılır? sorusunu yanıtladığımız bu yazıdan sonra eğer siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz, önce ücretsiz AirBnb üyeliğinizi başlatmanız gerekiyor. Ve sonrasında arkadaşlarınızı davet etmek için Airbnb Paneli “Davet Etme” bölümüne uğramanız sisteme dahil olmanızı sağlıyor.

GÜNCEL AİRBNB SEYAHAT KREDİSİ KAZANMAK İÇİN TIKLA!


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here